Artykuły

Magiczny zapach Świąt dzięki aromatyzacji

Dekorowanie choinki

Z czym w pierwszej chwili kojarzą Ci się święta Bożego Narodzenia? Zapewne odpowiesz jak większość – z zapachem piernika, pomarańczy i kapusty wigilijnej. Święta to czas pełen ciepła i przytulności, któremu nieodłącznie towarzyszą zapachy. Wanilia, jabłko z cynamonem, goździki… Wyobrażasz sobie Boże Narodzenie pozbawione tak charakterystycznych dla tego czasu aromatów? Bez wątpienia straciłyby na swojej magii przynajmniej o połowę…

Wpływ zapachu na nastrój jest większy, niż może Ci się wydawać!

Węch to jeden z silnie rozwiniętych zmysłów człowieka. Różne zapachy są szybko interpretowane przez mózg i uruchamiają się odpowiednie reakcje.

Nieprzyjemny zapach ostrzega o zagrożeniu, przyjemny – relaksuje, uspokaja, wprawia w dobry nastrój. Dlatego jednym z rodzajów terapii dla ciała i ducha jest właśnie aromaterapia!

Odpowiednie zapachy powodują określone reakcje, skutecznie wpływając na system nerwowy i nastawienie, wywołując i utrwalając pewne skojarzenia.

Na takich pozytywnych skojarzeniach swoją identyfikację opierają niektóre marki, stosując tzw. aromamarketing. Z pewnością kojarzysz charakterystyczny zapach na przykład w pewnym sieciowym sklepie z torebkami i butami.

Aromatyzacja powietrza to jeden ze skuteczniejszych zabiegów wpływających pozytywnie na samopoczucie i wydajność.

Wprowadź więc do domu, sklepu czy biura zapach świąt jeszcze na długi czas przed tym, zanim na dobre się zaczną. Świąteczny aromat może towarzyszyć Ci jeszcze także długo po Bożym Narodzeniu. Takie pozytywne wrażenia zapachowe zapewni Ci aromatyzer.

Aromatyzer Mystic River – zapach nie tylko świąt!

Magia zapachu może wprawiać w wyjątkowy nastrój przez cały rok. Wystarczy, że masz aromatyzer, a w ciągu kilku chwil całe pomieszczenie wypełni się wyjątkowym, subtelnym zapachem, który będzie dyskretnie wpływać na zmysły.

Mystic River to urządzenia aromatyzujące o dużej wydajności. Linia składa się z trzech modeli:

  • LOIRE
  • RHONE
  • SEINE.

To urządzenia dyskretne, a jednocześnie niezawodne. Poszczególne modele różnią się między sobą wymiarami oraz pojemnością buteleczek na aromat.

Model SEINE to kompaktowe urządzenie, które idealnie sprawdzi się w mieszkaniu i niewielkim domu jednorodzinnym. Bez problemu aromatyzuje przestrzeń do ok. 80 metrów kwadratowych. Wymiary 220x210x60 mm sprawiają, że urządzenie pozostanie właściwie niezauważone.

Mystic River LOIRE to większy (294x280x87mm) model, który poradzi sobie z aromatyzacją pomieszczenia o powierzchni aż 400 metrów kwadratowych.

Największy model RHONE to prosty sposób na aromatyzację nawet 800 m2.

Wszystkie urządzenia posiadają kilka programów aromatyzacji, dzięki czemu zaplanujesz ją dokładnie tak, jak potrzebujesz!

Aromatyzery Mystic River można postawić lub powiesić na ścianie. Szlachetne materiały (metal i szkło), uniwersalna kolorystyka i prosta, intuicyjna obsługa ograniczająca się do minimum – to przepis na pachnące powietrze w każdym miejscu!

powiązane posty