Artykuły

Oczyszczacz powietrza – z głębokim wdechem wejdź w Nowy Rok!

otwarte okno

Regularnie wietrzysz mieszkanie, odkurzasz i pierzesz zasłonki oraz nazuty na meble? To może okazać się niewystarczające do tego, by skutecznie oczyścić powietrze w domu. Spaliny samochodów, mieszkanie w pobliżu ruchliwej ulicy, pylące rośliny, smog… Wszystko to wpływa negatywnie nie tylko na samopoczucie, ale także na zdrowie. Jak sobie pomóc? Pomyśl o oczyszczaczu powietrza.

Dlaczego warto zainwestować w oczyszczacz powietrza?

Działanie wysokiej jakości oczyszczacza powietrza można porównać do… odkurzacza. Pył i zanieczyszczenia są wciągane, a powietrze filtrowane – tyle, że proces ten dotyczy powietrza.

Filtracja to jednak niejedyne zadanie tego urządzenia. Doskonale radzi sobie ono także z nieprzyjemnymi zapachami. To nieoceniona pomoc w każdym domu, w którym znajdują się zwierzęta.

Dobrej jakości oczyszczacz powietrza pracuje w zasadzie bezgłośnie, dzięki czemu może być uruchomiony przez całą dobę, także w pokoju dziecięcym czy w biurze. Alergia i pyły nie mają szans!

Jak działa oczyszczacz powietrza?

Oczyszczanie powietrza za pomocą tego urządzenia jest bardzo proste. Jest ono dosłownie wciągane przez wentylator, a następnie przechodzi przez system filtrów, które wyłapują alergeny, kurz, roztocza, pył i nieprzyjemne zapachy.

Czyste powietrze, które jest z niego wypuszczane po filtracji, jest zwykle również nawilżone. Dodatkowe funkcje, takie jak właśnie nawilżanie czy jonizacja powietrza, zależne są od konkretnego modelu.

Istotne jest to, by wybierać urządzenia wysokiej jakości od uznanych producentów. Tylko to daje bowiem gwarancję nie tylko satysfakcji z działania, ale także bezpieczeństwa użytkowania i długiej żywotności sprzętu.

Oczyszczacz powietrza Rotenso – i żaden pyłek nie ma szans!

Marka Rotenso to jeden z lubianych i chętnie wybieranych producentów nie tylko oczyszczaczy, ale również innych urządzeń z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji.

Produkty marki Rotenso wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami a także dbałością o środowisko.

Z przyjemnością informujemy, że już niebawem w naszej ofercie dostępne będą między innymi oczyszczacze powietrza Rotenso.

To nowoczesne i funkcjonalne, a przy tym estetyczne i dyskretne urządzenia, dzięki którym powietrze w każdym pomieszczeniu będzie czyste, rześkie i lekkie. Oczyszczacze powietrza Rotenso:

  • usuwają do 97% bakterii, 96% formaldehydu, 99,9% pyłu zawieszonego
  • są wyposażone w filtr z aktywnym węglem
  • posiadają funkcję jonizacji powietrza.

Niektóre modele (np. z linii Piura) sygnalizują także jakość powietrza, podświetlając się na określony kolor. Dzięki temu zawsze wiesz, czym oddychasz!

Masz ambitne postanowienia na Nowy Rok? Dodaj do nich oddech pełną piersią, bo tylko w ten sposób można czerpać z życia pełnymi garściami.

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich – zacznij od oczyszczenia powietrza w najbliższym otoczeniu. Skuteczne i nowoczesne rozwiązania masz dosłownie na wyciągnięcie ręki!

powiązane posty