Artykuły

Odkurzacz centralny – Twój niezastąpiony sojusznik w przygotowaniu Świąt!

Odkurzanie

Święta, Święta i po Świętach! Ten magiczny czas, do którego przygotowujemy się tak długo, mija w mgnieniu oka. Najwięcej czasu zajmuje sprzątanie – w końcu chcemy pokazać się przed Gośćmi z jak najlepszej strony. W ruch idzie więc pralka, odkurzacz, mop, ścierki… Jak ułatwić sobie szał przedświątecznego sprzątania, by więcej czasu spędzić z bliskimi? Poznaj odkurzacze centralne True Cyclonic od Vacuflo – dzięki nim przedświąteczne porządki zrobią się… prawie same. O co chodzi?

Dlaczego warto wybrać odkurzacz centralny?

Odkurzacz to niezbędna wśród sprzętów AGD pozycja. Trudno wyobrazić sobie porządki bez odkurzania.

Przy pomocy odkurzacza sprząta się nie tylko podłogę, ale także kanapy i zasłonki, ściąga się również pajęczyny i suche zabrudzenia z innych miejsc.

Rodzajów jest sporo – tradycyjne, bezworkowe, pionowe, ręczne, piorące… Osobną kategorię stanowią odkurzacze centralne.

Schowana na stałe jednostka centralna i długie, wygodne rury, umożliwiające odkurzanie nawet dużych powierzchni, bez potrzeby ciągnięcia za sobą i przenoszenia sprzętu – to najważniejsze zalety, jakie ma odkurzacz centralny.

W kilku miejscach (w zależności od wielkości domu) rozlokowane są gniazda, do których podłączasz rurę, a usuwane zanieczyszczenia są transportowane przez specjalny system orurowania wprost do pojemnej jednostki centralnej.

Odkurzacz centralny to najlepszy wybór w przypadku, gdy domowników męczy alergia na kurz czy alergia na pyłki.

Jednostkę centralną opróżnia się raz na… kilka miesięcy. Usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń jest więc maksymalnie uproszczone, co z pewnością bardzo docenią nie tylko alergicy!

Odkurzacz centralny hide-a-house – True Cyclonic od Vacuflo

Zakup i instalacja odkurzacza centralnego nie należy do tanich, dlatego warto dobrze przemyśleć zakup i zdecydować się na niezawodną markę i model.

Odkurzacz centralny kupuje się z założenia raz na kilka, a nawet kilkanaście lat, dlatego przy wyborze trzeba również zwrócić uwagę na to, jakie systemy w nim zastosowano.

Odkurzacze centralne typu hide-a-house Vacuflo True Cyclonic to dobry wybór do każdego domu, w którym mieszkają alergicy. To również doskonała opcja wszędzie tam, gdzie istotny jest minimalizm, szybkie i sprawne sprzątanie, a także nowoczesne rozwiązania.

Odkurzacz centralny Vacuflo

Vacuflo to produkty amerykańskiej firmy H-P Products, obecnej na rynku już od kilkudziesięciu lat. W 1955 roku na rynek trafił pierwszy odkurzacz centralny tej marki, a modele cieszą się uznaniem klientów z całego świata po dziś dzień.

Odkurzacz centralny Vacuflo i modele True Cyclonic to:

  • doskonała cyrkulacja powietrza w domu
  • skuteczne zatrzymywanie kurzu i alergenów
  • dyskretny sposób na idealne i szybkie porządki nawet w bardzo dużym domu.

Modele True Cyclonic wyróżniają się unikalnym systemem cyklonicznej filtracji zanieczyszczeń. Są one oddzielane od powietrza poprzez wprawienie go w silny, wirujący ruch.

Wszelkie drobinki zanieczyszczeń są więc mechanicznie i skutecznie filtrowane i trafiają do specjalnego pojemnika, z którego nie wydostają się z powrotem do powietrza.

Nie ma więc konieczności stosowania żadnych worków czy filtrów.

Dzięki temu obsługa odkurzacza centralnego Vacuflo jest ograniczona do opróżniania pojemnika co kilka miesięcy.

Do odkurzaczy True Cyclonic możesz dokupić akcesoria, dzięki którym sprzątanie będzie jeszcze szybsze i skuteczniejsze!

powiązane posty