TERMWENT™ firma
z dobrymi zasadami.

Dystrybutor sprawdzonych technologii.
TERMWENT™ to specjalista w branży HVACR.

Współpraca z najlepszymi w tym zakresie projektantami, inżynierami, doradcami technicznymi, a także monterami pozwala tworzyć nam zaawansowane technicznie, a zarazem technologicznie systemy, których wykonanie, jakość i użyteczność wybiegają daleko w przyszłość.

To, co wyróżnia nas na tle jakże licznej w tej branży konkurencji to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Nasz zespół tworzą najlepsi z najlepszych – specjaliści, dla których branża HVACR nie ma żadnych tajemnic. Wiele wykonanych projektów i szereg zadowolonych Klientów – wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, rekuperacja oraz odkurzacze centralne to nasza specjalność. Naszym Odbiorcom oferujemy rozwiązania nowoczesne (zaawansowane zarówno technicznie jak i technologicznie), a zarazem sprawdzone – solidne, wytrzymałe i funkcjonalne. Kładziemy nacisk na wysokiej jakości usługę na każdym etapie współpracy – począwszy od sprzedaży, poprzez projektowanie, a skończywszy na montażu.

doswiadczenie
1.

SPRZEDAŻ

Oferujemy asortyment instalacyjny wiodących producentów w bardzo atrakcyjnych cenach.

2.

MONTAŻ

Oferujemy profesjonalny montaż instalacji na terenie całego kraju, w zakresie : wentylacji mechanicznej, rekuperacji, klimatyzacji oraz centralnego odkurzacza.

3.

SERWIS

Oferujemy serwis instalacji na terenie całej polski oraz usługi naprawcze w zakresie obsługiwanych instalacji.

Nasze realizacje